Šárka Simonidesová

Šárka Simonidesová je certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Šárka byla přímou studentkou Dinah Rodrigues, která jako jediná na světě může certifikát vydávat.  Je jednou z mála certifikovaných lektorek Hormonální jógy pro muže, ženy i diabetiky.

Pořádá semináře po celé ČR, převážně v Brně, Praze, Olomouci, Ostravě a Jihlavě.

V ČR byla jednou z prvních lektorek oprávněná sestavu předávat a vyučovat pro všechny skupiny. Sestavu hormonální jógy zná od roku 2009, tedy 10 let.

Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 120 účastnic. V tuto chvíli semináře navštívilo okolo 5 000 klientek a klientů.

Je nejen lektorkou hormonální jógy, ale současně i akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna.

Józe se věnuje přes 15 let.

Dříve byla instruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturistiky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Tyto zkušenosti z předchozí praxe velmi dobře uplatňuje v současné době hlavně v oblasti anatomie a fyziologie svých klientů a klientek. Na vyžádání vede i kurzy na tvoření mandal, na které má také akreditaci, řeší bytový design, či design jógových studií. Několik let pracovala pro společnost Dermacol a žila v Iránu.

Chci se zůčastnit semináře hormonální jógy se Šárkou

Svět hormonální jógy | Všechna práva vyhrazena © 2017-2018

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů

Šárka Simonidesová - majitelka Světu hormonální jógy
Šárka Simonidesová - majitelka Světu hormonální jógy
Šárka Simonidesová - majitelka Světu hormonální jógy