VAŠE OHLASY.

Dělíte se o vaše zkušenosti!

Ahoj Šárinko,

 moc Tě zdravím....mám další pozitivní přínos s cvičením jogy...

Už 7 let od porodu trpím na bolestivou menstruaci...+ PMS takže celkem děs-běs...:-)

Od kurzu cvičím každý den, poctivě, baví mě to...a po 7 letech, krom těch prvních pozitivních účinků, které jsem už psala, teď přišla velká úleva...skoro o tom nevím.....! Nejsem protivná, nezežeru předtím půl regálu sladkostí.. a co je nejdůležitější - první den je menses už snesitelný ...

 Takže super.

 Páááá a měj se krásně

 

 - Lucka

Ahoj Šárko, děkuji za kontaktní mail i odkazy. V neděli jsem začala cvičit a asi si začnu vést deník hormonální jógy. Po prvním cvičení, když jsem pak seděla asi hodinu nato v autě, mi v břiše kolovalo takové krásné teplo, taková vnitřní radost. Dneska budíček 04:30, cvičení a mám pocit, že mně teda dneska nemůže nic "nasrat", promiň mi ten výraz. Stresu mám v práci dost, ale tak nějak mi je to dneska jedno.  Objednala jsem si ten kruh, chtěla jsem i legíny, ale ty co se mně líbily už nejsou a nebudou (limitovaná edice). Tak kouknu někam jinam. Moje cvičení aktuálně při 3 opakováních zvládám za 45 minut. Rozcvičku zvládnu už bez nápovědy, ale ty ostatní cviky ještě koukám a koukat budu, jak jdou za sebou. Fakt mě to baví a jsem sama zvědavá na tu změnu. Jak jsem psala do dotazníku, hodně v období menstruace krvácím a mívala jsem takový tlak v podbřišku a ten tam teď není. Takže cvičení zdar a objednám se na tu opakovačku toho 20. 4. Měj se moc hezky.

 

 - Ivča

Milá Šárko,

můžete si připsat další úspěch s otěhotněním! Včera jsem se dozvěděla, že má zaměstnankyně je díky Vašemu kurzu těhotná! A to se prý léčila pomocí hormonů 1,5 roku. Trochu zásluhy si přikládám i já, protože jsem dvěma mým děvčatům o hormonální józe řekla, vychválila ji a i zaplatila.

Se mnou už je to horší, kromě cvičení na kurzu a opakovací lekci jsem necvičila. Ale teď jsem odhodlaná se do toho pustit, ujasnila jsem si, v kterou denní dobu.

Třeba zase někdy na viděnou a pěkné Velikonoce.

 

 - Jana

Ahoj Šárko,

přeji hezký slunečný den :).

Tvou lekci hormonální jógy jsem navštívila v říjnu v Jihlavě. Lekce se mi moc líbila a i jsem se po ní velmi dobře cítila. Už nějaký ten měsíc, vlastně něco kolem půl roku, jsme se snažili o miminko a nic. Pak, možná i díky józe (těžko soudit, protože to bylo celkem krátce po kurzu) se ale zadařilo a v létě čekáme přírůstek, na který se moc těšíme :).

Takže jógu jsem neměla možnost moc dlouho cvičit, ale určitě se k ní zase vrátím, protože jsem se po ní, minimálně po psychické stránce, velmi dobře cítila :).

Šárko, jak vlastně brzy se po porodu  může začít s cvičením??

 

Přeji ti hezký den, hodně energie a spoustu spokojených jogínek ;).

S pozdravem

 

 - Míša

Milá Šárko, nejdřív poděkování - je to klišé, ale dík za to, že jsi. :-)

Byla jsem na Tvém víkendovém semináři v Brně počátkem června, od té doby cvičím denně, vynechala jsem snad jen 4x. Návaly zmizely, lubrikant taky - už ho nepotřebuju (cha! :-) ), dokonce se mi vrátila po půl roce menstruace (to už nemuselo bejt :-) )

Nebudu Tě zdržovat - chtěla bych se naučit Tvou orgánovou sestavu. Budeš mít někdy v Brně kurz?

Díky za odpověď a přeju krásný dny!

 

 

 - Vděčná Marcela H.

Ahoj zdravím a znovu děkuji.

První naprosto úžasný pocit po víkendové hormonální józe......Od 14 let jsem trpěla na migrény s rozdílnou  četností, posledních cca 6 měsíců byla migréna 3 až 4krát v týdnu........od víkendového kurzu 22. -23.4. hlava nebolí.....úžasné. Týden bez bolestí hlavy-bez dryáků,..snad jsem to nezakřikla ;-)Díííííííííííííky. Měj krásné dny.

 

 - Andrea H.

Ahoj Šárko,

moc děkuji za nabídku. Strašně ráda bych se znovu zúčastnila. Poprvé jsem byla v lednu v Jihlavě. Jsem teď hrozně zaneprázdněná, nedostanu se na kurz dříve jak na podzim. Snažím se doma cvičit, ale ráda bych ještě přidala ještě něco nového. Moc mě to pomáhá - psychicky a asi i tělu. Kdyby nic jiného, aspoň mám dobrý pocit, že dělám něco pro sebe. Zlákala jsem i kamarádku. Prosím, nevyřazuj mě ze svého adresáře, občas mrkám i na tvé stránky, ale když mě nějakou (hromadnou) nabídku pošleš, budu moc ráda a určitě si zase vyberu a přijedu i s kámoškou. Přeji ti hodně úspěchů ve tvé práci, abys tu energii, co v sobě máš, mohla předávat dál.

Za všechno ti moc děkuji a měj se moc hezky. Tvoje velká fanynka

 

 - Hana M.

Ahoj Šárko,

Úplně jsem zapomněla napsat, jak moc se mi kurz líbil :-)  ocenila jsem hlavně možnost 1x týdně - přišlo mi to jednodušší na zapamatování :-) Jinak hned od skončení jsem jógu jela 3-4 týdně, podle toho, jak vyšel čas a cítím se skvěle.

Nicméně mám u tebe jednu reklamaci ;-) a sice, že HJ je asi účinnější než bych čekala :-D

Abych to vysvětlila - tuším, že dvě účastnice našeho kurzu se přihlásily, že mají problém s početím...no zkrátka - nám se "zadařilo" i přes ochranu :-) I když to pro nás byl docela nečekaný šok, tak už se těšíme na malýho zlobíka :-) Ještě jednou díky za skvělý kurz a těším se na nějaké jiné kurzy.

 

 - Lenka

Dobrý večer, Šárko,

Právě jsem docvičila poprvé samostatně sestavu a musím sama sebe pochválit, že to nebylo vůbec špatné. Má to sice svoje mouchy, ale budu se je snažit vypilovat.

Chci moc poděkovat za možnost účastnit se víkendového kurzu.

Nevím, jak se to stalo... ale podařilo se mi být většinu času sama se sebou. Musím přiznat, že bych nepoznala jedinou kolegyni, která tam s námi byla, a i přes jistý počet účastnic jsem neměla ani na vteřinu pocit, že by ses mi nevěnovala.

Tyto semináře mají smysl, zcela jistě jsem tam nebyla naposledy.

Jsem lékařka a Tvůj mimořádný celostní přístup velmi oceňuji. Současně nabízím svoji lékařskou pomoc kdykoliv, pokud by bylo třeba.

Moc zdravím a přeji všechno dobré.

 

 - Jitka H.

Ahoj Šárko,

před časem, konkrétně v prosinci jsem byla u Tebe na úžasném semináři hormonální yogy.

Stalo se teď něco nevídaného, po dvou neúspěšných pokusech IVF, sdělení, že bych se měla zamyslet nad dárcovským vajíčkem, se mi podařilo otěhotnět.

Okamžitě jsem přestala s hormonální yogou, přesně jak jsi řekla. Zatím jsem ještě nebyla u lékařů, chci si ještě chvíli dát pro sebe. Ale ráda bych pokračovala na cestě, kterou jsem se po všem co mi lékaři řekli vydala. Mohla bych Tě požádat o radu, jakému typu yogy se mám věnovat?

 

Moc děkuji

 

 - Kamila

Krásný den, Šárko,

chtěla bych ti moc poděkovat za obohacení, rady, odkazy.  Jedním dechem = Skvělé, jsem ráda, že jsem se rozhodla zúčastnit se kurzu HJ, cítím se moc dobře a jsem nabitá energií. To díky i tobě, protože jsi milá, krásná a příjemně vše podáváš, je to srozumitelné, v pohodě, to je moc důležité !! (teda alespoň pro mě :-)).

Děkuji za odkazy, některé jsem si už našla sama (ty co jsi uvedla ve skriptech)...hlavně ty ponožky :-), :-), :-)

Měj se moc krásně

 

 - Eva

Pozitivní zpráva je na světě.

Zázrak jménem 2 čárky se konečně objevil. Ale dělala jsem si ještě test na určení týdnů a jsem tak ve 3. Takže ačkoliv ms minulý týden neproběhla, ovulace zřejmě ANO. A za 9 měsíců se těšíme na ten malý-velký zázrak. Jsem tak šťastná, že mě snad už nic nemůže rozhodit…

Děkuji za radu a parádní účinek HJT.

 

 - Natka

Krásný den Šárko,

Chtěla bych ti také ze srdce moc poděkovat za krásné dva dny. Byla jsem mile překvapena, protože skutečnost předčila mé očekávání. Mám teď složité období a chybí mi lidé, jako jsi ty kolem mě.

Děkuji za to, že jsi. :-)

Moc děkuji.

 

 - Marcela K.

Naprosto vysmátý den v přijemném kolektivu a se skvělou lektorkou!

Neustálý tok myšlenek, které nedávají možnost odpočinku, v tomto případě nemají šanci! Každý cvik sestavy je dokonale propojen technikami dýchání a pokud máte alespoň základní zkušenost s prací s dechem, pak okamžitě ucítíte příval živé, silné energie do žil! Ačkoliv jsem po celém dni osvojování si cviků příjemně unavená, tak jsem maximálně šťastná z pocitu uvolnění svalů, které byly po dlouhodobé nemoci ve svalové tenzi.

Těším se až si zítra celou sestavu zacvičím a pomalu si ji hezky “vtisknu” do každodenního rituálu. Šárinko, děkuji za krásný den a pozitivní náboj!

 

 -

Ahoj Šárko,

v listopadu jsem absolvovala Tvůj kurz HJT. Byla jsem po velké gynekologické operaci, před kterou mi vyhrožovali, že nikdy nebudu moct mít děti a já doufala, že mi HJT ukáže cestu, jak z toho ven, hlavně jak se srovnat psychicky.

Kurz byl skvělý, ty 4 pondělky pro mě byly neskutečným impulsem a přílivem ženské energie. HJT jsem tak postupně zařadila do svého denního programu. Jsem od přírody lenoch, takže jakmile přišly náročnější dny v práci, začala jsem to šidit. Novoročním předsevzetím samozřejmě bylo cvičit pravidelně, a tak jsem tomu opravdu leden a únor věnovala (březen byl plný kotrmelců, takže to opět upadalo:)). A světe div se, cítím se skvěle a v únoru se nám zadařilo :) vím, že je ještě šíleně brzy něco vykřikovat do světa, natož hodnotit, ale kvůli tomu nepíši. Chtěla jsem se spíš zeptat, zda doporučuješ v HJT pokračovat i v tomto požehnaném stavu, třeba jen některé části sestavy nebo spíše vůbec?

Věřím, že všechno je na dobré cestě a že to dobře dopadne. Až tomu tak opravdu bude, ráda se se svým příběhem podělím komplexněji, aby nikdo neztrácel naději.

Děkuji za tuto zkušenost a přeji Ti, ať máš spoustu spokojených absolventek kurzů!

 

 - Martina

Milá Šári,

přeji krásný a slunečný začátek týdne a moc děkuji za celý minulý měsíc strávený na kurzu HJT v Brně.

Po Tvém povídání o HJT na webu, pročtení Tvých stránek i referencí jsem věřila, že pokud cvičení půjde tak se nějaký efekt dostaví, ale ten "wow" efekt z vlastní skutečné zkušenosti je neuvěřitelný.

Shodou okolností mi začal cyklus krátce po konci kurzu - dříve jsem nebyla tři dny schopna přečkat bez pravidelné dávky růžového brufenu a pohankového polštářku na břicho kdykoliv to šlo. Nyní ne že bych o menstruaci nevěděla, ale hůř mi bylo jen jeden den a brufen jsem měla jen 1x na noc. Úžasné.

Čeká mě kontrola myomů, tak jsem zvědavá, jestli i tam bude nějaký efekt po delším cvičení, ale i kdyby ne, tak to, že se po cvičení cítím fajn a bolesti při menstruaci ustoupily, je výhra sama o sobě.

Kromě toho jsem se za ten měsíc zpevnila a zhubla (byť efekt byl zřejmě značně podpořený vysazením průmyslových sladkostí a jiných nesmyslů - buchtě od babičky neodolám, ale to je "zdravé" sladké :)) a celkově je mi fajn a na cvičení se těším. Snažím se denně, zatím jsem vynechala 5x, to jsem aspoň zkoušela meditaci s čištěním nádís a meditační hudbou, a věřím, že mi to vydrží.

Šári, moc díky za to jak jsi lekce vedla, vše vysvětlila, jak si pozitivní, vtipná, lidská, jak umíš spojit "západní" s "východním" tak, že to dává všechno smysl.

Šári, díky, díky, díky, byl to krásný měsíc, který mi moc dal a věřím, že si Tě na nějakém kurzu ještě najdu.

Krásné jaro a všechno jen to dobré!

 

 - Andy

Milá Šárko,

chci Ti poděkovat za to, že jsem měla možnost navštívit seminář HJ a poznat Tebe. HJ je úžasná a Ty jsi krásný člověk, úplný anděl, který kolem sebe rozsévá mnoho zářivé energie. Rozzářila jsi mi všechny čakry :-) a taky můj život. Děkuji Ti za vše.

Po mnoha bolestivých letech jsem jednoho dne skončila, s podezřením na zánět slepého střeva, na operačním sále. Banální operace se protáhla a poté mi lékař oznámil, že mám endometriózu v takové míře "zarostlosti", že to už dlouho neviděl. A do toho velké cysty všude v břišní dutině. Že jsem ještě nikdy nerodila, tak mi nechal pravý vaječník s tím, že bych měla co nejdříve otěhotnět, jinak se můžu s přirozeným početím rozloučit. Bylo mi dvacet šest...super. Smutek...vztek....výčitky....slzy...bezmoc.

Snažili jsme se o miminko více než dva roky. Marně. Věděla jsem, že "chyba" je na mojí straně a to víc to bylo sužující a žalostné. Vyzkoušela jsem mnohé... pak jsem se začala s realitou smiřovat. Když se mi naskytlo zúčastnit se Tvého víkendového semináře HJ řekla jsem si, že je to jakási ta pomyslná poslední šance, jak svému tělu pomoci. Po pravdě musím říct, že jsem si od toho nic neslibovala. Po setkání a cvičení s Tebou jsem však byla nabita novou, čistou energií. Po dlouhé době jsem se cítila uvolněná a bylo mi hrozně hezky. Začala jsem cvičit každý den. Potom i dvakrát denně. HJ mě strašně nadchla a po cvičení jsem se cítila lehká a svěží, což mě nabíjelo a chtěla jsem víc a víc. Už ani ne tak proto, že jsem toužila po miminku, jako proto, že jsem se po cvičení cítila opravdu skvěle, vnitřně v pohodě. Zhubla jsem a zformovala se mi krásně postava. A myslím, že se mi to zformovalo i v hlavě :-) :-) jako psychický stav. Po třech měsících cvičení jsem jednoho dne cítila, že už cvičit nějakou dobu nebudu a následný test s výsledkem dvou čárek mi to potvrdil :-) Úžasné. Neskutečné. Neuvěřitelné. Nádherné. Neskutečný pocit štěstí. Nyní je tomu rok, co k sobě tulím svého chlapečka a budu dále cvičit HJ.

Šárko, jsi úžasná, děkuji Ti za HJ a držím Ti palce, ať jsi andělem i pro další takové příběhy jako je ten můj. Velké DĚKUJI.

 

 - Nikola Z.

Ahoj Šárko,

ráda bych Ti chtěla poděkovat za chvíle, které jsem strávila na Tvém semináři.

Byla to velká porce energie, pohody a dobré nálady, což bylo něco, co v tomto období právě potřebuji.

Po semináři se cítím stále plná síly, snažím se denně cvičit a určitě se Ti brzy ozvu s nějakým dotazem.

Také se ráda stavím na nějakou opakovačku, abych se s Tebou a Tvým úžasným elánem zase na chvíli potkala.

Moc tě zdraví a na podzimní seminář orgánové sestavy se těší

 

 - Martina H

Krásný den milá Šárko,

když jsem odjížděla od Tebe ze semináře, měla jsem opravdu hlavu jako meloun. Říkala jsem si celou cestu domů, jak to sama zvládnu. A nevím proč, začaly mi téct slzy a najednou jsem musela zastavit a vybrečet se v klidu. Zvláštní pocity nemůžu ani vysvětlit, nějaká úleva, že to třeba s tím myomem nebude tak strašné, ale hlavně smutek, že to všechno tak rychle skončilo.

 Když jsem Tě poprvé uviděla, tak první dojem - jsi neuvěřitelně krásná žena, řekla bych, že celá doslova záříš. Tvoje pleť - úplně bezchybná, tohle nedokážou žádné drahé krémy a plastiky. Prostě úplně záříš. A za druhé - jsi moc milý a krásný člověk. Tvoje energie je všude, člověk by tě mohl poslouchat celé dny. Přiznám se, že když jsme poprvé zůstaly ležet v klidu při čištění čaker, tak tvůj hlas mne tak uklidnil, že jsem prostě usnula. Ale potom jsem už zbystřila, aby mi neuniklo ani slovo. A poslouchala jsem Tě a dělala jsem, co jsi říkala.

 Hned v neděli ráno jsem po probuzení začala cvičit a musím přiznat, že mi to docela trvalo. Vím, až se to dostane do krve, tak to bude lepší. Ale já si to užívám a říkám si, že všechno je lepší, než nedělat nic.

 Moc Ti za všechno děkuju. Našla jsem nový smysl života. Moc se těším, až si přečtu všechny tyhle odkazy, jsou to nové, krásné rady. Cítím se nabitá energií.

Milá Šárko, chci Ti ještě jednou moc poděkovat za vše krásné, co jsi nám předala.

Je mi ctí a jsem šťastná, že jsem Tě mohla poznat. Budu se těšit zase někdy někde na Tvém semináři při setkání s HJ.

S úctou

 

 - Jitka

Dobrý večer, Šárko,

loni v lednu (nebo únoru) jsem absolvovala kurz hormonální jógy v Ostravě a doufala jsem, že mi pomůže srovnat si vše, co je v těle potřeba a otěhotnět. Chtěla jsem Ti ještě jednou za kurz poděkovat a oznámit, ze mám doma dvouměsíčního  syna :) Coz znamená, že jsem otehotněla 2 měsíce po kurzu! Funguje to tedy bleskově a cíl kurzu považuji za splněný :) Měj se krásně,,

 

 - Bára

Ahoj Šárko,

Jsem jedna z účastnic tvého kurzu v Brně, moc děkuji za báječný seminář. Cvičím relativně pravidelně a za několik měsíců se mi z PMS-bolesti, návaly na zvracení, akné, náladovost občas až deprese, no prostě jsem jasně věděla, že přijde “můj” týden, zejména teda pro šílenou bolest. Prvních pár dní nefunkční pro společnost...plus rozhozený cyklus po druhém porodu...vše se upravilo na pravidelný, téměř na hodinu, cyklus, kdy vím, že přijde jen díky kalendáři, bolesti zmizely a zbytek se zmírnil natolik, že s tím mohu zdárně fungovat, za to velké díky.

Ještě jednou velký dík, je krása pozorovat , jak ženské tělo dokáže pracovat, když se mu dá příležitost. Mimochodem ještě mám cysty na štítné žláze, rostly, cvičím, zastavily se. Nepotřebuji ani žádnou hormonalní substituční léčbu-hlavní důvod, proč jsem se tímto vším začala zabývat. Prostě mazec.

 

 - D.

Milá Šárko,

Po téměř dvoutýdenním odstupu se dostávám k poděkování a shrnutí Tvé lekce. Moc děkuji za možnost se této lekce, navíc v mém rodném městě, zúčastnit. Překvapilo mne obdivuhodné množství energie, kterou ze sebe vyzařuješ a dokážeš jí přenést i na celou skupinu, která se v průběhu dvou dní hezky zformovala. Pozitivní energii na kurzu načerpanou jsem si zvládla donést i domů. Uvědomila jsem si, že jak se stáváme dospělými, ztrácíme tu základní schopnost, kterou k životu potřebujeme. Zapomínáme dobře dýchat. (Hned večer po příchodu domu jsem si lehla k malému spícímu synkovi, položila ruku na bříško a vnímala, jak krásně do něj dýchá). Napadlo mne, jak s dýcháním ovlivňujeme své zdraví, svůj život. Dech, který je zadarmo a je tak moc léčivý, využíváme my, dospělí, jen tak povrchně a hluboce věříme v zázračnou sílu materiálních statků, které nám však nepřinesou ani zdraví, ani štěstí… Celá sestava je přehledná, logická a snadno proveditelná v každém věku, o čemž hovoří i věkové rozpětí účastnic s nejrůznějšími problémy a starostmi. Po čtrnácti dnech upřímně říkám – necvičím každý den, ale párkrát do týdne to dám 😊. A uznávám, že se cítím lépe. Přestože jsem neměla žádné zdravotní potíže ani ženské, ani se štítnou žlázou, přiznala jsem trvalé problémy se zády (což se táhne od dětství, ale po třetím dítěti cítím ta bedra opravdu pořádně). Jestli jsme tak staří, v jakém stavu je naše páteř, tak potěš 😊. Ale i tak, díky správnému dýchání a téměř každodennímu cvičení cítím, že bolest ustupuje, takže třeba za pár let budu mladší než dnes.Kurz byl prostě úžasný, jsi výjimečná osobnost a je vidět, že Tě ta práce baví. Jen tak dál…

Moc děkuji, měj se krásně a přeji hodně úspěchů a spokojených klientů

 

 - Lenka Č.

Ahoj Šárko,

v květnu loňského roku jsem u Tebe absolvovala víkendový kurz hormonální jógy. Po 2 letech snahy o otěhotnění a 5ti neúspěšných pokusech insceminace jsem se rozhodla pro tvůj kurz na doporučení kamarádky. Přiznám se, že jsem do toho vkladala poslední naděje. Celý víkend s tvojí pozitivní náladou do mě vlil vlnu nové energie a po cca týdnu poctivého cvičení doma jsem v daném menstruačním cyklu otěhotněla. Měla jsem diagnostikovany PCO a doslova jsem cítila masáž vaječníků při správném dýchání. Nyní máme doma 14ti denní holčičku a tímto bych Ti chtěla ze srdce poděkovat za tento náš zázrak

 

 - Aneta V.

Milá Šárko,

Dnes, po týdnu pravidelného cvičení, můžu s radostí napsat, že všechny komplikace které jsem měla díky menopauze jsou pryč. Hlavně návaly horka. Ty zmizely asi v 50% hned po dvoudenním semináři...a teď už jsou pryč docela. Cítím se skvěle a cvičení mi dělá radost. Moc moc ti děkuji za krásné vysvětlení všech cviků i dýchacích technik.

Věřím že cvičení pomáhá i všem ostatním ženám. Ještě jednou díky.

 

 - Dagmar Václavíková

Holky, jděte do toho. Prošla jsem seminářem před 3 lety a pomohlo mi to prečkat náš tzv přechod. Není to jen pro mladé, ale pomáhá i nám starším. Nálady se mi měnily jak těhotné, pomáhalo to i při stresu a nervozitě. Cvičila jsem sice obden,ale vždycky mi bylo hned líp...a stačí půlhodinka pouhá.

 

 - S.K.

Dneska bych chtěla pustit do světa tajemství nastartování ženského organismu. Roky jsem nepřicházela do jiného stavu (asi jste to včera četli, že jo?) a pak na podzim 2018 mi psala má studentka, že má nějaké zvláštní hormonální nesrovnalosti a protože to byla již několikátá paní, které jsem doporučovala cvičení k znovunastolení vnitřní rovnováhy, navrhla jsem této mé studentce, že najdu na netu vhodné cvičení a budu chodit s ní, abych věděla, co to vlastně ta hormonální jóga je, když ji doporučuju, protože nejde někomu něco předávat, co jste sami neprožily, to je jasný.

A tak jsme se přihlásily na hormonální jógu u Šárky a šly na 3 na sebe navazující tréninky, aby nás naučila sestavu, kterou pak doma můžeme praktikovat.

Na začátku se ptala, proč jsme přišly a já po pravdě řekla, že jako doprovod a že bych ráda věděla, co ženám doporučuju na to posvátné období menopauzy, i když tam ještě věkem úplně nejsem. A že jsem slyšela, že prý je to dobrý i na otěhotnění, tak to by bylo supr. Tomu jsem se spíš uchechtla. Vůbec jsem tomu nevěřila! Jako vůbec.

Šárka se zaculila (je to děsně fajnová a zábavná ženská) a prej, že budu čekat mimino dřív než řeknu švec.

No, řekněme si to na rovinu. Kurz končil na konci října, to jsem cvičila týden, pak jsem dostala menstruaci očistnou jak blázen 😂 a pak jsem cvičila ještě pár dní a jeli jsme na dovču do Říma. Když jsem se vrátila, už jsem se cítila jinak a cvičit jsem nechtěla. Takže suma sumárum jsem cvičila asi 2 týdny a to určitě ne každý den.

Absolutně na tuto stránku nedávám reklamy pokud mi ovšem něco nevyrazí dech. Tady se to opravdu povedlo. Takže Šárce tímto patří můj obrovský dík a veliká poklona! Děkuju, zlato! Pak pošlu obrázek malýho andílka.

 

 - Barbara Šušková

Ahoj Šárko,

V únoru 2017 jsem u tebe byla na kurzu hormonálky v Brně....v březnu 2018 jsem porodila zdravého a nádherného chlapečka (poctivě jsem cvičila).

Chtěla jsem se zeptat, jestli máš v Brně ještě opakovací lekce, moc ráda by jsem zase začala cvičit.

Jsem moc ráda, že jsem tenkrát na kurz přišla, je to zázrak.

 

 - Barbara Šušková

Ahoj milá Šárko :)

včera tomu byl přesně rok, co jsem absolvovala Tvůj kurz hormonální jogové terapie v Jihlavě. Mým největším přáním tehdy bylo otěhotnět, což bylo do té doby, jak se zdálo, nemožné.

Dnes, o rok později, se každý den těšíme na příchod nejkrásnějšího vánočního dárku, co jsme si mohli přát, vytouženého miminka :)

Posílám fotku ze čtvrtého měsíce, kde je krásně vidět, jak naše cácorka cvičí jógu!

Držím palce všem ženám, co si přejí stát se také maminkami, aby se jim to díky HJT podařilo  a všem ostatním, aby jim HJT pomohla k lepšímu zdraví i duševní pohodě.

Měj se báječně

 

 - Denisa B.

Určitě doporučuji! Šárka je super a hormonální jóga jako taková je pro ženy jen to nejlepší!

Má zkušenost: 11 let jsem brala HA pro nepravidelnost cyklu a bolestivost (dnes lituji, že jsem nevyčkala a začala HA brát v 15ti letech). O hormonální jógovou terapii jsem se začala zajímat v okamžiku, kdy jsem se 1/2 roku po vysazení HA skončila v nemocnici s arytmiemi a podezřením na infarkt, vysadila jsem ji také kvůli problémům s varixy a otoky DKK.

Můj gynekolog mi 10 měsíců od vysazení vznesl podezření na dg. polycystické vaječníky...

V tu chvíli (nemám ještě děti) se mi udělalo mdlo...

A samozřejmě mi ihned doporučil znovu nasazení HA.

Odmítla jsem...

A jsem za to moc ráda, protože po 1 roce mi gynekoleg sdělil, že 1 vaječník mám zcela zdravý a na druhém mám mikrocysticky, ale neovlivňují funkci vaječníku...

Když jsem mu řekla o HJ, tak se mi vysmál...ale já věřím, že to je super podpora ženského zdraví a i psychika je tzv.mocná čarodějka ;-)

Takže za mě HJ určitě doporučuji :-)

 

 

Zdravím Šárko!

Po kurzu jsem dostala do sebe energii a pocit jakoby dál na sobě pracovat, už si doma cvičím - ještě ne dokonale!!! ...Ale měním si cestu života... v práci, kde jsem dřela, dávám výpověď, co bude dál, uvidím... jen vím, že ta cesta a styl bude jiný!

Děkuji Šári, byla jsi skvělá, hodně jsem se uvolnila a pak po drsných hodin v práci, kdy mě rozbolely záda, jsem si fakt našla sebe.

Perlička - v neděli při meditaci se mi chtělo šíleně smát - no celá Já, NO PRÁVĚ JÁÁÁ :D

Děkujiii ze ♥ cvičím obden- musím furt koukat na plánek, ale to dám jednou bez nápovědy :) chce to čas.

Určitě půjdu k tobě na opakovačku - pro ujištění - díky za super víkend a těším se znovu ahojky a přeji krásné, i když chladné dny.

 

Ahoj Šárko, za prvé ti chci poděkovat za úžasný seminář na kterém jsem byla v srpnu a díky tobě jsem si tuhle sestavu zamilovala a cvičila ji denně.. a i když mám podváhu, endometriozu a tři měsíce po potratu a nikdo tomu nedával šance, tak jsem těhotná. Zatím na začátku 5. týden, ale už jen to, že jsem, JE ZÁZRAK... Děkuju moc a přeju krásný den.

 

Tvůj kurz mi hodně dal. Účastnila jsem se ho v listopadu v Jihlavě. Úžasný zážitek díky Tobě. Jelikož jsem již ročník, který potřebuje spíše srovnat hormony při menopouze, tak vše perfektní, žádné návaly, již nic podpůrného neberu. A zkvalitnil se mi pohlavní život, vím jak jsi říkala, že se vrátí vlhkost, tak ano, jestli můžu říci tak jako za mlada :-). Cvičím pravidelně 3x týdně.

Moc děkuji a někdy bych se chtěla zúčastnit opakovací hodiny, vím že již probíhaly. Uvidím a taky si udělat čas, že.

 

S láskou zdravím Šárko,

Jsem velmi ráda a spokojená, že jsem Tě našla a z celého srdce Ti děkuji, že jsi mne naučila tuto jógovou sestavu. Cvičím denně. Když to nedávám, tak alespoň na chvilinku se zastavím a zacvičím si. Cítím, jak mám zpevněné pánevní dno a mám více a více síly cvičit cviky tak, jak mají být. Opět mi začíná být dobře ve svíčce. No prostě dávám zpětný chod k mládí.

Dnes jsem nadšená. Dopadla mi dobře prohlídka na gynekologii. Mám myom na děloze a měla jsem obavu, aby lékař nehrozil operací. Teď už vím, že to dám s hormonální jógou, ale i s bylinkami a mým jinak programovaným mozkem.

Děkuji a věřím, že jsme se neviděly naposled.

 

 - Lenka

Ahoj Šári!!

Sestava mi určitě přinesla velkou míru zklidnění a pocit, že pro sebe opravdu něco intenzivně dělám a věnuji se jen sobě, vnímám sama sebe a dokážu se za to pochválit. Doporučila bych to každé ženě. Po cvičení se cítím fajn, prožívám takový pocit zadostiučinění, že jsem den začala „správnou nohou“ , jelikož cvičím většinou dopoledne. Po fyzické stránce určitě cítím lepší stav páteře, protažení a lepší mobilitu. No a v neposlední řadě, mimo jiné, po necelých 3 měsících od začátku cvičení sestavy nastal moment, na který jsem čekala dlouho dobu, otěhotněla jsem. Nevím, zda to na 100 % bylo tím, že jsem začala cvičit, ale já tomu na 150 % věřím. Jestli hrála roli konstelace hvězd nebo jen náhoda, kdo ví. Každopádně naše Víktorinka bude 21. 9. slavit první narozeniny a to je nejvíííc. ŠÁRINKO, děkuji ti vřele , že jsi tak skvělá a že jsem k tobě našla cestu.

 

 - Zuzka

Ahoj Šárko, ráda se podělím o svoje pocity, kurz HJT jsem u tebe absolvovala v Brně. Můj zájem o toto cvičení byl především proto, že se léčím se štítnou žlázou a beru (tedy přesně řečeno brala jsem) umělé hormony štítné žlázy. Moje stavy byly až nesnesitelné, neustálá únava, podrážděnost, nervozita, PMS, migrény, nechuť k ničemu. Jak uvádím, za pár dní to bude tedy měsíc co cvičím sestavu, snažím se denně, až na výjimky, ale 4x – 5x týdně určitě. Prvních pár dní po kurzu jsem se cítila všelijak, nemůžu říct že by mi bylo úplně dobře. Za to teď se cítím naprosto senzačně, podstatné je dodat, že jsem cca 2 dny po kurzu věděla, že hormony už dál nechci a nemůžu užívat, tak jsem se s nimi prostě rozloučila a pojala cvičení HJ jako náhradu. Mám teď mnohem více energie, cítím se dobře jak po psychické, tak po fyzické stránce (jsem mnohem ohebnější i když cvičím normální jógu už delší dobu, až teď se cítím protaženější). Sestavu už zvládám cca za 25 minut a i když se mi někdy nechce, vždycky mám po cvičení úžasný pocit. A dokonce se mi zdá, že i hubnu nebo co. :-) Největší test, zda to opravdu funguje, bude za pul roku kontrola na endokrinologii, která mě čeká, ale už teď vím, že ano. Já Ti tímto ze srdce děkuji, že si mi naučením sestavy pomohla posunout se zase někam dál v práci na sobě.

 

 - Míša

Ahoj Šári, už měsíc uplynul od absolvování semináře HJT. Už první den mě cvičení úplně pohltilo. Cvičím pravidelně 6 dní v týdnu, je to pro mě perfektní relax a odměna. Když měla přijít první menstruace s netrpělivostí jsem čekala, jestli bude zase bolestivá a nebo se něco změní. Měla jsem vždycky bolesti břicha a zad už týden před očekávanou menstruací a když konečně přišla první 3 dny jsem byla bolestí úplně vyřazená z normálního provozu. Když teď menstruace dorazila byla jsem jak ve snu. Žádné nesnesitelné bolesti ani křeče jsem neměla, bylo to jako kdybych měla menstruaci poprvé v životě. Vůbec jsem to nepoznávala. Konečně mě menstruace neomezuje. Jsem strašně ráda, že jsem tě poznala a že jsi mi změnila život. Děkuji :-)

 

 - Květa

Kurz jsem absolvovala v květnu 2017 s touhou po miminku. Stále se nám nedařilo a moje tělo bylo doslova zblblé po 11-ti ročním braní hormonální antikoncepce a nemohlo se nějak dát dokupy. Půl roku žádná menstruace, natož tak ovulace, příšerná pleť plná pupínků a celková rozladěnost mě donutily hledat pomoc. Po vyzkoušení všemožných bylinek, kapek a vitamínů jsem konečně natrefila na tebe a když jsem zjistila, že se blíží termín semináře v Brně, hned se přihlásila. Nelituji a dodnes v nejlepším vzpomínám, nejen pro tvůj přístup, vedení, ale také proto, že to není ještě ani rok a už se dívám na svou čerstvě narozenou dceru. Cvičení jsem si tedy moc dlouho "neužila", ale já se k němu vrátím, byl to skvělý každodenní start do dne.

Pilně jsem cvičila a po třech měsících cvičení - zpočátku každý den, postupně nadšení opadalo, takže jsem cvičila tak 5x týdně, podle času - jsem po 14 letech měla menstruaci, při které jsem si nevzala žádnou tabletku ani kapky od bolesti. Byla jsem úplně nadšená, že to funguje :). Premenstruační syndrom taky žádný, menzes přesně v den, kdy měl být. Takže jsem byla fakt na“dšená. Pak se navalilo moc práce, cvičila jsem málo, tak 1-2x týdně a poslední menzes sice bez PMS, přesná, ale objevila se bolest, takže opět prášky. Hned jsem začla zase cvičit a budu se toho držet. Stojí mi to za to. Když mi vyjde čas na hodinovou opakovačku, tak se určitě ozvu.

 

 - Jana

Milá Šárko, je to už skoro rok, co jsem u Tebe prošla kurzem hormonální jógy. Tenkrát jsem měla největší obavy z toho, jestli budu fakt poctivě cvičit každý den :-D Překvapila jsem sama sebe. CVIČÍM KAŽDÝ DEN ;-) Svoji dávku "hormonálky" prostě musím mít. Dokonce i na dovolenou jsem si vezla podložku na cvičení a vstávala dřív než muž, abych si zacvičila :-D Kurz HJ jsem hodně dlouho odkládala. Pořád nebyla ta správná příležitost přihlásit se (ale věděla jsem o Tobě z internetu). Až mně gynekoložka řekla, že by mně doporučila operaci, měla jsem příležitost natotata :-D V úterý jsem se dozvěděla, že bych si měla vybrat vhodný termín na operaci a v sobotu jsem byla u Tebe na kurzu. Lékařce jsem oznámila, že bych si přála operaci odložit. S obavou jsem šla na další kontrolu. Šárko, funguje to :-D. Gynekoložka mně řekla, že myom je tak malý, že by operaci nedoporučovala. Vyšla jsem z ordinace a usmívala se jak měsíček na h...i. Křičela jsem hurá, v autě jsem zapnula rádio na plný pecky a zpívala si. HJ je něco, co bych vřele doporučila každé ženě. A že jich kolem sebe mám :-) I takové, které zatím čekají na vhodnou příležitost přihlásit se do kurzu :-) Šárko, děkuji, že rozdáváš ženám (i mužům) příležitost žít svůj život v radosti a naplnění.

 

 - Anička K.

Pěknou středu,

já jsem po semináři v Jindřichově Hradci a momentálně necvičím, jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství :)

 

 - Lenka Bednářová

Ahoj Šáry,

taky mám pro tebe dobrou zprávu, dnes jsem byla na kontrole a cysta se úplně vstřebala, tak se už moc těším, až budeš opět v Olomouci a já si zajdu na opakovací lekci hormonální jógy.

Přeji ti plno spokojených klientek a pohodový den.

 

 - Lenka

Ahojky Šári,

díky za optání...já se mám bezvadně...Jsem ráda, že jsem seminářem prošla. Byl to krásně strávený měsíc. Cvičím každý den a baví mně to. Můj cíl bylo trochu se uklidnit psychicky a samozřejmě upravit postavu. No a co si budem povídat, prevence nemocí je základ..Takže....řekla bych, že věci, který mně dřív vytočily "na první dobrou"...tak teď beru s rozvahou a úsměvem. Postava se zpevňuje, no když ještě upravím tu svojí stravu...tak do léta...holka jak lusk. Moc ti děkuju, že jsi lekce vedla s takovým elánem a lehkostí,...že to snad musí bavit každého, kdo jimi projde!!

Rozhodně budu cvičit dál..dokonce mně sestava natolik vyhovuje, že ke klasické józe se vracím už jen občas..Krásnej den...a určitě se ozvu, jak dokončím kurz toho výživového poradenství...zajímají mně ty olejíčky...papá

 

 - Renata

Krásný den Šárko,

chtěla bych vám poděkovat za příjemné setkání a možnost poznat účinky hormonální jógy. Jak jsem slíbila, ráda vám poskytnu její účinky na mně:-). Zmínila jste se, že ženy, které trpěly návaly horka před HT, v blízkém čase horkosti ustoupily.

Před seminářem HT mě návaly překvapovaly co hodinu :-), bylo to nepříjemné :-). Po semináři jsem nával měla trochu v neděli a pak už vůbec ne :-).

Doufám, že to nyní nezakřiknu:-)). Ještě jednou děkuji za váš profesionální a přátelský přístup. Jsem ráda, že jsem si na seminář vybrala právě vás.

S úctou a pozdravem

 

 - Jana Z.

Dobrý den, Šárko,

chtěla bych Vám prostřednictvím tohoto e-mailu strašně moc poděkovat. Byla jsem na Vašem kurzu hormonální jógy v říjnu, před tím jsem se cca rok potýkala s problémy s menstruací z vysazené hormonální antikoncepce a řešit jinými prášky nebo injekcemi jsem to nechtěla. Sestra mi Váš kurz doporučila, jógu jsem začala cvičit pravidelně a od listopadu jsem začala mít i pravidelnou menstruaci bez žádných problémů. Cvičení mě moc baví a doufám, že se ještě na nějakém vašem kurzu uvidíme.

Děkuji a přeji ať se Vám daří.

S pozdravem

 

 - Moučková Martina

Ahoj Šári,

ráda bych ti poděkovala za úžasný víkend. Přišel právě včas :-) Shodou okolností mi paní při masáži (od puberty trpím na migrény), říkala, že mám moc plnou hlavu a že se musím naučit relaxovat. Posadila mne na křeslo, dala čajík a ať zkusím 5 minut na nic nemyslet. Když se pak vrátila zpět, tak jsem jí stejně nemohla lhát, prostě jsem to nedokázala :-(

U tebe to bylo úplně jiné, tvůj příjemný hlas, ty svíčky a v neposlední řadě ty gongy - to všechno posunulo (pro mne jinak nutnou část na konci jógy - relaxaci) na úplně jinou úroveň. Moc ti za tuto zkušenost děkuji :-) Pochopila jsem více spojitostí, které jsem doposud měla jen v útržcích a nedávaly mi smysl.

Děkuji, bylo mi opravdu krásně :-)

Ještě jednou ti moc děkuji a věřím, že se ještě uvidíme na některém z tvých kurzů :-)

 

 - Šárka Š.

Ahoj Šárko,

jsi naprosto úžasná. Moc děkuji za vše, co jsi nám zprostředkovala. Zkusím cvičit ráno i večer. Určitá mám rána. ...ty jo, těším se na to. To jsem zatím v takové míře ještě u jiného cvičení neměla... ....snad to vydrží :-)

Moc děkuji i za odkazy...

Ať se Ti ta energie, kterou nám předáváš, mnohonásobně vrací :-)

 

 - Jiřina z Teplic

Dobré odpoledne Šárko,

tímto bych chtěla poděkovat za květnový kurz, který jsem loni navštívila v Jihlavě. Po té co mi lékaři v březnu 2016 diagnostikovali špatnou hormonální hladinu s tím, že další vlastní děti už mít nebudu (max s darovaným vajíčkem) jsem byla zoufalá. Po květnovým kurzu jsem dostala opět naději a dnes už jsem ve 14 týdnu těhotenství :-).

Moc se těším až se po porodu opět k hormonální józe vrátím. Kdyby jsi na podzim (rodit budu v srpnu) někdy plánovala nějakou opakovací lekci v Jihlavě, tak se hlásím :-), budu to potřebovat.

Děkuji a přeji další úspěchy :-)

 

 

 - Lucie Havlenová

Děkuji Šárce, že mě seznámila s hormonální jógou a naučila jí cvičit. Její lidskost, ženskost a humor, je při kurzu pohlazením po duši. Jsem ráda. že jsem jí poznala a těším se na další setkání.

 

 - Lucie Mercová

Šárka je energizující plamen :)

 

 - Zuzana Lhotová

Šárka je skvělá lektorka a člověk. Moc jsem si kurz užila. Krásně vše vysvětlila.

 

 - Kateřina Kulhavá

Miluji Šárku, jak vede kurz, jako člověka. Potkáte jí a nezapomenete :)

 

 - Lucie Mercová

Ve svých 35 letech jsem po 16 letech užívání vysadila hormonální antikoncepci a od té doby začalo martýrium gynekologických problémů. Objevily si myomy, první gynekologický zákrok, o několik měsíců později masivní krvácení, operace (laparoskopicko-endoskopická myomektomie). Po ní následoval náročný rok rekonvalescence a nečekaný předčasný přechod. Zkoušela jsem čínskou medicínu, akupunkturu, přírodní medicíny, a další “alternativní” cesty. Když mi bylo 40 let, už téměř dva roky jsem neměla menstruaci a moje hormonální hodnoty odpovídaly přechodovým hodnotám. Odmítla jsem substituční hormonální léčbu, která je klasickým řešením západní medicíny. Podařilo se mi s pomocí homeopatie nastartovat menstruaci, moje tělo ale neumělo přestat krvácet. Pomohla až Dračí krev. Tedy ani toto nebyla cesta. Následovalo další období bez menstruace. V té době jsem poprvé zaregistrovala pojem “hormonální jóga”. Několikrát jsem v ruce držela knihu od Dinah Rodrigues. Něco mi ale říkalo, že bude lepší jít cvičit k někomu, kdo hormonální jógu dobře zná a dobře ji předává. O něco později jsem potkala Šárku a přihlásila se k ní na cyklus 7 pondělních lekcí. Hned po druhé lekci jsem dostala menstruaci, která probíhala naprosto normálně a také sama od sebe skončila po 7 dnech. Byla jsem v němém úžasu! Vždyť jsme ani nestihly projít celou sestavu! Také jsem cítila příval energie a v neposlední řadě i zvýšení libida, které s přechodem téměř vyhaslo. Šárka nás během 7 pondělních lekcí provedla jednotlivými cvičeními do nejmenšího detailu. Dovedla skvěle popsat to, co má člověk při cvičení cítit, jak se tam dostat, jak znovu navázat spojení nebo poprvé objevit některá místa. Bylo vidět, že má Šárka s hormonální jógou mnoho zkušeností jak z vlastního cvičení, tak z vedení mnoha seminářů, a měla krásné pochopení pro výzvy s cvičením spojené (pravidelnost, ostych, apod.). Po absolvování celého cyklu odběr krve ukázal, že moje hormonální hladina estradiolu je jako u zdravé ženy a moje ženská lékařka byla nadšená. Sama hormonální jógu cvičí a je přesvědčená o jejím přínosu. Jsem vděčná, že jsem se do toho se Šárkou pustila. Její nadšení pro práci s tělem i její osobnost je inspirací a povzbuzením. Vřele doporučuji.

 

 - K.G.

18 let jsem brala hormonální antikoncepci.

Byla jsem šťastně vdaná, ale o děti jsem nestála, pod vlivem umělých hormonů biologické hodiny netikaly.

Ve 36 letech jsem hormonální antikoncepci vysadila s tím že je nejvyšší čas, pokud máme mít dítě. Tělo během roku začalo fungovat a mně to  změnilo život, potkala jsem muže svých snů, rozvedla se a do měsíce spolužití byla těhotná.

Narodila se nám zdravá dcerka Karla a my si po roce řekli, že bychom uvítali ještě jedno miminko. Otěhotněla jsem celkem rychle, ale bohužel se miminko přestalo vyvíjet a já jsem v 13 týdnu těhotenství přirozeně potratila.

V té době mi bylo 39  a cítila jsem že není problém znovu otěhotnět a stalo se. Bohužel se jednalo o mimodeložní těhotenství a já tentokrát přišla nejen o miminko, ale i o vejcovod.

Po operaci mi doktor sdělil, že zbylý vejcovod má nestandardní tvar a že má pochybnost zda je funkční. Bylo mi v té době 40 let a můj gynekolog mi řekl, že vzhledem k věku a  jednomu vejcovodu mám jen cca 8%šanci mít další dítě.

Miminku jsme byli stále otevření, ale těhotenství nepřicházelo a já už pomalu přestávala doufat, že na nás někde čeká další duše. Tehdy ke mně přišla informace o existenci hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez.

Ten měsíc co v Teplicích Šárka pořádala kurz mi bylo 42 let a já si řekla, že na kurz půjdu a třeba mi to do budoucna aspoň ulehčí přechod. Že to bude fajn relax, strávit víkend ve společnosti žen v jogovém studiu kousek od mého bydliště. Doma jsem měla  3 a půl letou dcerku a poprvé jsem strávila tak dlouhou dobu bez ní.  Ale předčilo to mé očekávání.

Kurz mně bavil, vše pro mně bylo nové protože jsem jógu předtím nepraktikovala. A Šárka Simonidesová mi prostě padla do noty. Příjemná, zábavná a krásná žena. Hezky se na ní koukalo a ještě líp poslouchalo. Výklad dával smysl, vše do sebe zapadalo a její hlas byl jedinečným průvodcem v relaxačních částech a při vizualizacích.

Z kurzu jsem šla nabitá a plná entuziasmu. Když bylo po kurzu dala jsem si vnitřní slib, že budu sestavu cvičit první měsíc každý den, abych si ji zažila, zautomatizovala a vypilovala.

Využila jsem I nabídky Šárce zavolat a konzultovat vše v čem jsem si nebyla jistá a po měsíci už jsem sestavu cvičila plynule a mnohem lehčeji než na začátku. Po cvičení jsem se vždy cítila skvěle a to k mému údivu nejen fyzicky, ale především psychicky. Jako hlavní účinek jsem pocítila uvolnění ve stresových situacích a velmi lehké procházení potencionalně krizových situací ve vztahu k ostatním lidem.

Po třech měsících pravidelného cvičení jsem zjistila, že jsem těhotná. Bylo  to pro nás překvapení v které jsme nedoufali a můj gynekolog to označil za zázrak.

Teď je to přesně rok, co jsem na kurzu byla, za pár dnů mi bude 43 let.

Je večer, ležím v posteli a na prsou mi spinká úžasné měsíční miminko, dcerka Cyrila.

Hormonální jogovou terapii doporučuju všem kdo hledají cestu jak vyladit své tělo a mysl a podpořit přirozené reprodukční procesy. Funguje to. Děkuju Šárko.

 

 - Veronika V.

Byla jsem na operaci děložního čípku, pak jsem vysadila po 12 letech antikoncepci. Dva roky jsem neměla menstruaci a nefungovali mi správně vaječníky, tudíž jsem neměla ani ovulaci. Chtěli jsme s přítelem miminko a kvůli těmto problémům to nešlo. Doktor mě chtěl poslat do Brna na umělé oplodnění, že už nemám čekat .Pořád jsem to odkládala a vůbec jsem si nedokázala představit, že budu muset na umělé oplodnění, pokud chci dítě.

Šárku znám díky její dřívější práci, a když jsem jí říkala o problémech, hned mě pozvala na víkendový seminář HTJ do Jihlavy.

Nikdy předtím jsem jógu ani nic jiného necvičila. První den kdy jsme se učily sestavu jsem si říkala, že to bez Šárky a její pomoci nezvládnu, ale postupně jsem se do toho dostala. Sestava dává smysl a všechno tak hezky na sebe navazuje.

Začala jsem cvičit každý den ráno. Ještě asi tak týden jsem pořád volala Šárce jestli tohle nebo tohle dělám správně a radila se s ní. Opravdu mě to začalo bavit a cítila jsem se spokojenější. Po dvou měsících cvičení jsem dostala poprvé za dva roky menstruaci, a za další dva měsíce, v srpnu, jsem byla těhotná. A to už jsem měla naplánovanou cestu do Brna k doktorům.

Díky Šárce a její HTJ semináři máme dnes pomalu dvouletého Ondráška.

Sestava je super a teď začnu cvičit znova, protože nejenom že jsem díky tomu otěhotněla ale vyčistila se mi i pleť, cítila jsem se spokojenější, klidnější, vyrovnaná. Není nad to pracovat s vlastním tělem bez chemií. A za to Šáry moc DÍKY.

 

 - Jana

Jednou z nejlepších věcí, kterou jsem v minulém roce udělala, bylo jít k Šárce na kurz HJ! Je to úžasná metoda, která mě nadchla, a se Šárkou ty hodiny nemají chybu, protože je prostě boží! S nikým jiným si to ani neumím představit.

 

 - Michaela R.

Ahoj Šárko,

otálení s odpovědí na Tvůj mail mělo svůj důvod – čekala jsem na důležitý ultrazvuk….

Když jsem se o hormonální józe prvně dověděla, byla jsem k ní spíše skeptická, hlavně kvůli zdravotním problémům, které mě provázely (říkala jsem si, že když nezabraly léky, jak může pomoc cvičení). Víkendový kurz s Tebou byl úžasný, velice příjemný a obohacující. Jógu jsem začala poctivě cvičit každý den a příjemně mě překvapilo, že hned po pár dnech cvičení jsem se cítila tak nějak jinak, psychicky dobře.

Ať už je vliv hormonální jógy jakýkoliv, realita a moje zkušenost je taková, že po roce a půl neúspěšného léčení se mi první měsíc cvičení podařilo otěhotnět, což mi přijde až neuvěřitelné a trochu mi bylo i líto, že jsem s cvičením musela přestat...Takže teď hledám, kam bych mohla v okolí chodit na gravid jógu.

 

 - Hedvika

Ahoj Šárko,

v létě 2017 jsem u tebe byla na cvičení pánevního dna, byl to červenec a tehdy jsem znovu otěhotněla. U prvního těhotenství jsem otěhotněla měsíc po cvičení hormonální jógy. Nyní koukám na ten zázrak vedle mě a prožívám nádherné chvíle za které určitě vděčím i tobě. Po šestinedělí se chci ke cvičení znovu vrátit, protože mi jóga pomáhala dobíjet denní dávku energie. Ať už cvičení mělo či nemělo vliv na otěhotnění, mě velmi vyhovovalo po fyzické i duševní stránce a velmi ji doporučuji všem ženám.

 

 - Petra

Chci taky na kurz hormonální jógy

Všechna práva vyhrazena © 2017-2018

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů