VAŠE OHLASY.

podělte se o vaše zkušenosti!

Dobrý den, Šárko,

chtěla bych Vám prostřednictvím tohoto e-mailu strašně moc poděkovat. Byla jsem na Vašem kurzu hormonální jógy v říjnu, před tím jsem se cca rok potýkala s problémy s menstruací z vysazené hormonální antikoncepce a řešit jinými prášky nebo injekcemi jsem to nechtěla. Sestra mi Váš kurz doporučila, jógu jsem začala cvičit pravidelně a od listopadu jsem začala mít i pravidelnou menstruaci bez žádných problémů. Cvičení mě moc baví a doufám, že se ještě na nějakém vašem kurzu uvidíme.

Děkuji a přeji ať se Vám daří.

S pozdravem

 

 - Moučková Martina

Ahoj Šári,

ráda bych ti poděkovala za úžasný víkend. Přišel právě včas :-) Shodou okolností mi paní při masáži (od puberty trpím na migrény), říkala, že mám moc plnou hlavu a že se musím naučit relaxovat. Posadila mne na křeslo, dala čajík a ať zkusím 5 minut na nic nemyslet. Když se pak vrátila zpět, tak jsem jí stejně nemohla lhát, prostě jsem to nedokázala :-(

U tebe to bylo úplně jiné, tvůj příjemný hlas, ty svíčky a v neposlední řadě ty gongy - to všechno posunulo (pro mne jinak nutnou část na konci jógy - relaxaci) na úplně jinou úroveň. Moc ti za tuto zkušenost děkuji :-) Pochopila jsem více spojitostí, které jsem doposud měla jen v útržcích a nedávaly mi smysl.

Děkuji, bylo mi opravdu krásně :-)

Ještě jednou ti moc děkuji a věřím, že se ještě uvidíme na některém z tvých kurzů :-)

 

 - Šárka Š.

Ahoj Šárko,

jsi naprosto úžasná. Moc děkuji za vše, co jsi nám zprostředkovala. Zkusím cvičit ráno i večer. Určitá mám rána. ...ty jo, těším se na to. To jsem zatím v takové míře ještě u jiného cvičení neměla... ....snad to vydrží :-)

Moc děkuji i za odkazy...

Ať se Ti ta energie, kterou nám předáváš, mnohonásobně vrací :-)

 

 - Jiřina z Teplic

Dobré odpoledne Šárko,

tímto bych chtěla poděkovat za květnový kurz, který jsem loni navštívila v Jihlavě. Po té co mi lékaři v březnu 2016 diagnostikovali špatnou hormonální hladinu s tím, že další vlastní děti už mít nebudu (max s darovaným vajíčkem) jsem byla zoufalá. Po květnovým kurzu jsem dostala opět naději a dnes už jsem ve 14 týdnu těhotenství :-).

Moc se těším až se po porodu opět k hormonální józe vrátím. Kdyby jsi na podzim (rodit budu v srpnu) někdy plánovala nějakou opakovací lekci v Jihlavě, tak se hlásím :-), budu to potřebovat.

Děkuji a přeji další úspěchy :-)

 

 

 - Lucie Havlenová

Děkuji Šárce, že mě seznámila s hormonální jógou a naučila jí cvičit. Její lidskost, ženskost a humor, je při kurzu pohlazením po duši. Jsem ráda. že jsem jí poznala a těším se na další setkání.

 

 - Lucie Mercová

Šárka je energizující plamen :)

 

 - Zuzana Lhotová

Šárka je skvělá lektorka a člověk. Moc jsem si kurz užila. Krásně vše vysvětlila.

 

 - Kateřina Kulhavá

Miluji Šárku, jak vede kurz, jako člověka. Potkáte jí a nezapomenete :)

 

 - Lucie Mercová

Ve svých 35 letech jsem po 16 letech užívání vysadila hormonální antikoncepci a od té doby začalo martýrium gynekologických problémů. Objevily si myomy, první gynekologický zákrok, o několik měsíců později masivní krvácení, operace (laparoskopicko-endoskopická myomektomie). Po ní následoval náročný rok rekonvalescence a nečekaný předčasný přechod. Zkoušela jsem čínskou medicínu, akupunkturu, přírodní medicíny, a další “alternativní” cesty. Když mi bylo 40 let, už téměř dva roky jsem neměla menstruaci a moje hormonální hodnoty odpovídaly přechodovým hodnotám. Odmítla jsem substituční hormonální léčbu, která je klasickým řešením západní medicíny. Podařilo se mi s pomocí homeopatie nastartovat menstruaci, moje tělo ale neumělo přestat krvácet. Pomohla až Dračí krev. Tedy ani toto nebyla cesta. Následovalo další období bez menstruace. V té době jsem poprvé zaregistrovala pojem “hormonální jóga”. Několikrát jsem v ruce držela knihu od Dinah Rodrigues. Něco mi ale říkalo, že bude lepší jít cvičit k někomu, kdo hormonální jógu dobře zná a dobře ji předává. O něco později jsem potkala Šárku a přihlásila se k ní na cyklus 7 pondělních lekcí. Hned po druhé lekci jsem dostala menstruaci, která probíhala naprosto normálně a také sama od sebe skončila po 7 dnech. Byla jsem v němém úžasu! Vždyť jsme ani nestihly projít celou sestavu! Také jsem cítila příval energie a v neposlední řadě i zvýšení libida, které s přechodem téměř vyhaslo. Šárka nás během 7 pondělních lekcí provedla jednotlivými cvičeními do nejmenšího detailu. Dovedla skvěle popsat to, co má člověk při cvičení cítit, jak se tam dostat, jak znovu navázat spojení nebo poprvé objevit některá místa. Bylo vidět, že má Šárka s hormonální jógou mnoho zkušeností jak z vlastního cvičení, tak z vedení mnoha seminářů, a měla krásné pochopení pro výzvy s cvičením spojené (pravidelnost, ostych, apod.). Po absolvování celého cyklu odběr krve ukázal, že moje hormonální hladina estradiolu je jako u zdravé ženy a moje ženská lékařka byla nadšená. Sama hormonální jógu cvičí a je přesvědčená o jejím přínosu. Jsem vděčná, že jsem se do toho se Šárkou pustila. Její nadšení pro práci s tělem i její osobnost je inspirací a povzbuzením. Vřele doporučuji.

 

 - K.G.

18 let jsem brala hormonální antikoncepci.

Byla jsem šťastně vdaná, ale o děti jsem nestála, pod vlivem umělých hormonů biologické hodiny netikaly.

Ve 36 letech jsem hormonální antikoncepci vysadila s tím že je nejvyšší čas, pokud máme mít dítě. Tělo během roku začalo fungovat a mně to  změnilo život, potkala jsem muže svých snů, rozvedla se a do měsíce spolužití byla těhotná.

Narodila se nám zdravá dcerka Karla a my si po roce řekli, že bychom uvítali ještě jedno miminko. Otěhotněla jsem celkem rychle, ale bohužel se miminko přestalo vyvíjet a já jsem v 13 týdnu těhotenství přirozeně potratila.

V té době mi bylo 39  a cítila jsem že není problém znovu otěhotnět a stalo se. Bohužel se jednalo o mimodeložní těhotenství a já tentokrát přišla nejen o miminko, ale i o vejcovod.

Po operaci mi doktor sdělil, že zbylý vejcovod má nestandardní tvar a že má pochybnost zda je funkční. Bylo mi v té době 40 let a můj gynekolog mi řekl, že vzhledem k věku a  jednomu vejcovodu mám jen cca 8%šanci mít další dítě.

Miminku jsme byli stále otevření, ale těhotenství nepřicházelo a já už pomalu přestávala doufat, že na nás někde čeká další duše. Tehdy ke mně přišla informace o existenci hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez.

Ten měsíc co v Teplicích Šárka pořádala kurz mi bylo 42 let a já si řekla, že na kurz půjdu a třeba mi to do budoucna aspoň ulehčí přechod. Že to bude fajn relax, strávit víkend ve společnosti žen v jogovém studiu kousek od mého bydliště. Doma jsem měla  3 a půl letou dcerku a poprvé jsem strávila tak dlouhou dobu bez ní.  Ale předčilo to mé očekávání.

Kurz mně bavil, vše pro mně bylo nové protože jsem jógu předtím nepraktikovala. A Šárka Simonidesová mi prostě padla do noty. Příjemná, zábavná a krásná žena. Hezky se na ní koukalo a ještě líp poslouchalo. Výklad dával smysl, vše do sebe zapadalo a její hlas byl jedinečným průvodcem v relaxačních částech a při vizualizacích.

Z kurzu jsem šla nabitá a plná entuziasmu. Když bylo po kurzu dala jsem si vnitřní slib, že budu sestavu cvičit první měsíc každý den, abych si ji zažila, zautomatizovala a vypilovala.

Využila jsem I nabídky Šárce zavolat a konzultovat vše v čem jsem si nebyla jistá a po měsíci už jsem sestavu cvičila plynule a mnohem lehčeji než na začátku. Po cvičení jsem se vždy cítila skvěle a to k mému údivu nejen fyzicky, ale především psychicky. Jako hlavní účinek jsem pocítila uvolnění ve stresových situacích a velmi lehké procházení potencionalně krizových situací ve vztahu k ostatním lidem.

Po třech měsících pravidelného cvičení jsem zjistila, že jsem těhotná. Bylo  to pro nás překvapení v které jsme nedoufali a můj gynekolog to označil za zázrak.

Teď je to přesně rok, co jsem na kurzu byla, za pár dnů mi bude 43 let.

Je večer, ležím v posteli a na prsou mi spinká úžasné měsíční miminko, dcerka Cyrila.

Hormonální jogovou terapii doporučuju všem kdo hledají cestu jak vyladit své tělo a mysl a podpořit přirozené reprodukční procesy. Funguje to. Děkuju Šárko.

 

 - Veronika V.

Byla jsem na operaci děložního čípku, pak jsem vysadila po 12 letech antikoncepci.Dva roky jsem neměla menstruaci a nefungovali mi správně vaječníky, tudíž jsem neměla ani ovulaci.Chtěli jsme s přítelem miminko a kvůli těmto problémům to nešlo.Doktor mě chtěl poslat do Brna na umělé oplodnění, že už nemám čekat.Pořád jsem to odkládala a vůbec jsem si nedokázala představit, že budu muset na umělé oplodnění, pokud chci dítě.

Šárku znám díky její dřívější práci, a když jsem jí říkala o problémech, hned mě pozvala na víkendový seminář HTJ do Jihlavy.

Nikdy předtím jsem jógu ani nic jiného necvičila.První den kdy jsme se učily sestavu jsem si říkala, že to bez Šárky a její pomoci nezvládnu, ale postupně jsem se do toho dostala.Sestava dává smysl a všechno tak hezky na sebe navazuje.

Začala jsem cvičit každý den ráno.Ještě asi tak týden jsem pořád volala Šárce jestli tohle nebo tohle dělám správně a radila se s ní.Opravdu mě to začalo bavit a cítila jsem se spokojenější.Po dvou měsících cvičení jsem dostala poprvé za dva roky menstruaci, a za další dva měsíce, v srpnu, jsem byla těhotná. A to už jsem měla naplánovanou cestu do Brna k doktorům.

Díky Šárce a její HTJ semináři máme dnes pomalu dvouletého Ondráška.

Sestava je super a teď začnu cvičit znova, protože nejenom že jsem díky tomu otěhotněla ale vyčistila se mi i pleť, cítila jsem se spokojenější, klidnější, vyrovnaná.Není nad to pracovat s vlastním tělem bez chemií. A za to Šáry moc DÍKY.

 

 - Jana

Jednou z nejlepších věcí, kterou jsem v minulém roce udělala, bylo jít k Šárce na kurz HJ! Je to úžasná metoda, která mě nadchla, a se Šárkou ty hodiny nemají chybu, protože je prostě boží! S nikým jiným si to ani neumím představit.

 

 - Michaela R.

Ahoj Šárko,

otálení s odpovědí na Tvůj mail mělo svůj důvod – čekala jsem na důležitý ultrazvuk….

Když jsem se o hormonální józe prvně dověděla, byla jsem k ní spíše skeptická, hlavně kvůli zdravotním problémům, které mě provázely (říkala jsem si, že když nezabraly léky, jak může pomoc cvičení). Víkendový kurz s Tebou byl úžasný, velice příjemný a obohacující. Jógu jsem začala poctivě cvičit každý den a příjemně mě překvapilo, že hned po pár dnech cvičení jsem se cítila tak nějak jinak, psychicky dobře.

Ať už je vliv hormonální jógy jakýkoliv, realita a moje zkušenost je taková, že po roce a půl neúspěšného léčení se mi první měsíc cvičení podařilo otěhotnět, což mi přijde až neuvěřitelné a trochu mi bylo i líto, že jsem s cvičením musela přestat...Takže teď hledám, kam bych mohla v okolí chodit na gravid jógu.

 

 - Hedvika

Ahoj Šárko,

v létě 2017 jsem u tebe byla na cvičení pánevního dna, byl to červenec a tehdy jsem znovu otěhotněla. U prvního těhotenství jsem otěhotněla měsíc po cvičení hormonální jógy. Nyní koukám na ten zázrak vedle mě a prožívám nádherné chvíle za které určitě vděčím i tobě. Po šestinedělí se chci ke cvičení znovu vrátit, protože mi jóga pomáhala dobíjet denní dávku energie. Ať už cvičení mělo či nemělo vliv na otěhotnění, mě velmi vyhovovalo po fyzické i duševní stránce a velmi ji doporučuji všem ženám.

 

 - Petra

Chci taky na kurz hormonální jógy

Všechna práva vyhrazena © 2017-2018

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů