kurzy & SEMINÁŘE

Ve vašem městě

Současná situace nám nedovoluje setkávat se a plánovat semináře hormonální jógy tak, jak bych si přála. Těším se, až se s vámi brzy potkám osobně, jen nikdo neví, kdy to bude…

 Pokud chcete, abych vám poslala e-mail hned, jak vypíšu nové termíny, vyplňte prosím přihlášku, kterou najdete po kliknutí na vámi zvolené město.

 

Nechcete čekat? POJĎTE DO HORMONÁLNÍ JÓGY ONLINE

Nově jsem pro vás připravila několik on-line seminářů, opakovacích lekcí či workshopů, díky kterým se můžeme setkat alespoň virtuálně. Ohlasy na tento způsob předčily i mé očekávání, a proto pojďme do toho společně.

 

Potřebujete více informací? Klidně mi zavolejte, vše spolu probereme. :)

 

zlín

- ON-LINE -

Je to tady. Seminář hormonální jógové terapie pod mým vedením můžete konečně absolvovat také on-line.
Na pilotní on-line kurzy máme skvělé ohlasy, a proto jsem vypsala několik dalších termínů.

 Přihlásit se můžete na celý kurz, opakovací lekce nebo workshop. Na on-line kurz potřebujete pouze sebe, počítač, připojení k internetu a trochu klidu. :-) Naučte se plnohodnotně celou sestavu hormonální jógy z pohodlí domova.

 

Zkouška spojení, zkouška spojení

Během on-line lekcí spolu budeme v kontaktu přes osvědčenou webovou aplikaci ZOOM, která je volně přístupná na internetu, a její obsluhy se vůbec, ale vůbec nemusíte bát. Veškeré informace ke spojení dostanete včas. Navíc se spolu můžeme před zahájením kurzu zkušebně spojit, abyste si to vyzkoušeli, a odpadly vám veškeré obavy.

 

Těším se. Vaše Šárka.

 

 

- Brno -

- Olomouc -

- OSTRAVA -

- JIHLAVA -

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hradec
Králové

- PRAHA -

- PLZEŇ -

- STRAKONICE -

- liberec -

- tábor -

- zlín -

Všechna práva vyhrazena © 2017-2018

Obchodní podmínky

Zpracování osobních údajů